FAQS

Czy muszę mieć konto, aby zamówić?

Nie, możesz również złożyć zamówienie jako gość. Ale dostaniesz więcej korzyści, jeśli masz u nas konto:

l Szybki proces płatności

l Łatwo przeglądaj status zamówienia i historię zamówień

l Otrzymuj aktualizacje szczegółowo opisujące nasze nowe wydania i specjalne promocje

2. jakie metody płatności akceptujesz?

Akceptujemy płatności PayPal.

3. Jak bezpieczne jest moje zamówienie online?

Podczas zakupów online przy użyciu karty kredytowej wszystkie informacje są wprowadzane na bezpieczną stronę internetową SSL. Twoje dane są następnie szyfrowane SSL i wysyłane bezpośrednio do sieci naszego dostawcy kart kredytowych, gdzie Twoja karta i transakcja są autoryzowane i zatwierdzane. Informacje o Twojej karcie kredytowej nie są przechowywane na naszych serwerach.

Czy są jakieś kursy wymiany?

Wszystkie nasze transakcje są dokonywane w dolarach amerykańskich. Jeśli Twoja karta kredytowa jest w innej walucie, suma zamówienia zostanie obliczona zgodnie z dziennym kursem wymiany z dnia, w którym wystawca karty przetwarza transakcję.

Jak ustawić adres dostawy?

Ponieważ nasza strona internetowa i usługa są oparte na języku angielskim, wszystkie informacje, które wpisałeś, muszą być wpisywane w języku angielskim, w tym znaki interpunkcyjne. Jeśli niektóre litery Twojego adresu zawierają litery w języku innym niż angielski, zaleca się użycie zamiast nich podobnych angielskich. Na przykład możesz zmienić literę „?” do „c”.

6. czy mogę zmienić adres wysyłki po złożeniu zamówienia?

Informujemy, że po przetworzeniu lub wysłaniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. Prosimy o zaktualizowanie adresu wysyłki na adres zamieszkania zamiast adresu zawodowego, ponieważ nie wiemy, jak długo urząd celny w miejscu docelowym będzie wstrzymywać przesyłkę.

7.Jak długo trwa wysyłka i jak mogę śledzić przesyłkę?

Czas dostawy zależy od wybranej opcji wysyłki. Po wysłaniu zamówienia prześlemy Ci numer śledzenia i stronę internetową. Nie odpowiadamy za opóźnienia spowodowane przez służby celne w Twoim kraju.

8. co mam zrobić, jeśli w zamówieniu brakuje produktów?

Jeśli nadal czegoś brakuje, natychmiast skontaktuj się z nami pod adresem info@kitlambert.myshopify.com