POLITYKA ZWROTÓW

Anulowanie

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysłaniem lub wyprodukowaniem produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt jest już wysłany.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwroty produktów. Klienci mają prawo ubiegać się o zwrot w terminie 14 dni od otrzymania towaru.
Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Prosimy nie odsyłać zakupu do producenta.
Klienci będą obciążani kosztami wysyłki najwyżej raz (dotyczy to zwrotów); Konsument nie pobiera opłaty za uzupełnienie towaru za zwrot produktu.


Zwroty kosztów (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem odbioru. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Opóźnione lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy)

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu środków, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, może minąć trochę czasu, zanim zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany. Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Często przed zaksięgowaniem zwrotu pieniędzy upływa trochę czasu. Jeśli wszystko to zostało zrobione i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem info@kitlambert.myshopify.com.

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem info@kitlambert.myshopify.com, aby uzyskać adres zwrotny.

 Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie odrębne umowy, na mocy których świadczymy, będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii.